Коммерческий Индустриальный Банк: Привітання з Днем машинобудівника України

Шановні працівники машинобудівного комплексу! Колектив Комерційного Індустріального Банку сердечно вітає вас із професійним святом – Днем машинобудівника, який в цьому році святкується 23 вересня.

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру і поділяється на окремі галузі. Україна завжди мала досягнення у цій високотехнологічній сфері, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Продукція машинобудівників знаходить попит не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості.

Зичимо вам, шановні трудівники і ветерани машинобудування, завжди бути бадьорими, здоровими та усміхненими. Нехай доля буде до вас справедливою, а вдача та успіх завжди приносять вам та вашим родинам щастя!

Опубликовано на сайте: 21.09.2018Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!


Путеводитель

Банковская тайна: понятие, содержание, порядок раскрытия, ответственность

Очень часто наши читатели спрашивают, какая информация о клиенте, ставшая известной банку, охватывается понятием банковской тайны, имеют ли право банки передавать такую информацию третьим лицам, в каких случаях банковская тайна может быть раскрыта и какую ответственность должен понести банк или должностное лицо, виновные в несанкционированном раскрытии банковской тайны. На эти и другие вопросы постарался ответить Prostopravo.com.ua

Видео путеводитель
Поиск юристов и госорганизаций по крупным городам