Нові можливості для агровиробників від ТАСКОМБАНКУ // 28.09.2021

Аграрні компанії мають змогу скористатися банківською гарантією та векселями авальованими ТАСКОМБАНКОМ і співпрацювати з виробниками засобів захисту рослин Bayer AG та BASF SE на вигідних умовах. // 28.09.2021

АТ «ТАСКОМБАНК» оголошує про початок співпраці з провідними світовими концернами – виробниками засобів захисту рослин — та пропонує клієнтам Банку:

  1. зменшити вартість залучення обігових коштів терміном до 9 місяців;
  2. захистити агровиробника від валютних ризиків;
  3. оптимізувати бізнес-процеси із постачальниками з метою підвищення ефективності вирощування агрокультур.

Банківські гарантії та векселі, авальовані АТ «ТАСКОМБАНК», приймаються всесвітньо відомими компаніями - Bayer AG (продукція Bayer та Monsanto) та BASF SE. Звернувшись до ТАСКОМБАНКУ, аграрії зможуть легко оформити ліміт авалювання або перевести в ліміт авалювання діючий кредитний ліміт та придбати продукцію Bayer , Monsanto, BASF на особливих умовах. Якщо подібна можливість зазначена в договорі поставки, пропонуємо можливість розрахунків авальованим векселем. Базова комісія за надання таких інструментів – від 1% до 3% річних.

Bayer AG – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) із штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина). В Україні компанія розпочала роботу з 1992 року. Близько 700 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів та аграрний підрозділ.

BASF Societas Europaea — найбільший у світі хімічний концерн. Штаб-квартира знаходиться у місті Людвігсхафене на південному заході Німеччини. Представництво BASF SE в Україні було відкрите в 1992 році в Києві й стало однією з перших місій великих західних концернів у нашій країні. Кількість співробітників, які працюють в Україні наразі становить понад 160 осіб. Основними напрямками діяльності BASF в Україні є: рішення для сільського господарства (засоби захисту рослин), хімічні речовини (нафтохімія, проміжні продукти), матеріали (функціональні матеріали, мономери), рішення для промисловості (дисперсії й смоли, функціональні хімікати), поверхнево-активні речовини та технології (каталізатори, покриття), харчування й догляд (сировина для косметики й побутової хімії, харчові інгредієнти та фармацевтична сировина).

Ми раді сприяти розвитку агропромислового сектору України та допомагати нашим клієнтам зростати з допомогою інструментів торгівельного фінансування.

Департамент торгівельного фінансування та факторингових операцій:

Департамент по роботі з VIP-клієнтами агропромислового комплексу:

  • Стерліков Максим, +380 93 441 7317

Департамент залучення VIP-клієнтів:

  • Оніщенко Сергій, +380 50 311 37 09.

Опубликовано на сайте: 28.09.2021

Автор: Простобанк Консалтинг

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Банковская тайна: понятие, содержание, порядок раскрытия, ответственность

Очень часто наши читатели спрашивают, какая информация о клиенте, ставшая известной банку, охватывается понятием банковской тайны, имеют ли право банки передавать такую информацию третьим лицам, в каких случаях банковская тайна может быть раскрыта и какую ответственность должен понести банк или должностное лицо, виновные в несанкционированном раскрытии банковской тайны. На эти и другие вопросы постарался ответить Prostopravo.com.ua

Поиск юристов и госорганизаций по крупным городам